www.avki.se  www.vallje.se  www.welcometogallivare.com

 

Vårt kontor har varierade öppettider och vi anpassar oss efter kundernas besök och bokningar.  Information GDPR.


Mattias Berglund
VD, projektledare och affärsutvecklare
070-254 65 90
mattias@avki.se

 

Cora Karlsson
Vice VD, Projektledare Inkubatorn på Vallje
070-359 01 69
cora@avki.se 

 

Maria Mellin
Redovisningskonsult, Projekt Business Capacity Development
0970-141 02
maria@welcometogallivare.com 

 

Malin Eriksson
Redovisningskonsult
0970-141 02
malin@avki.se 

 

Anton Blomstam
Gällivare Turistcenter
0970-102 20
anton@welcometogallivare.com

 

Liza Påve
Gällivare Turistcenter
0970-102 20
liza@welcometogallivare.com, liza@avki.se

 

Liisu Laukkanen
Gällivare Turistcenter
0970-102 20
info@welcometogallivare.com 

 

Karin Karlsson
Projekt Business Capacity Development
karin@welcometogallivare.com

 

Pontus Wikström
Projekt Business Capacity Development
pontus@welcometogallivare.com

 

Kjell-Åke Pittsa
Ordförande Ávki AB
070-692 14 97
kjell-ake@littak.se