www.avki.se  www.vallje.se  www.welcometogallivare.com

 

Vårt kontor har öppet måndag-onsdag klockan 8-16 (lunchstängt 12-13) samt torsdag 8-12. Fungerar inte tiderna kan vi hitta en annan tid som passar. Information GDPR.


Mattias Berglund
VD, projektledare och affärsutvecklare
070-254 65 90
mattias@avki.se

Mattias arbetar främst med affärsutveckling i mindre och medelstora företag. Oavsett var i fasen du är finner han en väg framåt. Behöver du hjälp med att söka företagsstöd, finansiering, skriva affärsplan, skapa kontaktnät mm är det Mattias som hjälper dig. Han arbetar även som redovisningskonsult och med skattefrågor och utredning. 

 

Anton Blomstam
Gällivare Turistcenter
0970-102 20
anton@welcometogallivare.com

 

Liza Påve
Gällivare Turistcenter, Projekt Business Capacity Development
0970-102 20
liza@welcometogallivare.com, liza@avki.se

 

Liisu Laukkanen
Gällivare Turistcenter
0970-102 20
info@welcometogallivare.com 

 

Tina Korkeamaa
Projekt Business Capacity Development
0970-102 20
tina@welcometogallivare.com

 

Emma Ebermark
Projekt Business Capacity Development
0970-102 20
emma@welcometogallivare.com

 

Kjell-Åke Pittsa
Ordförande Ávki AB
070-692 14 97
kjell-ake@littak.se

 

Patricia Fjellgren
Projekt Vallje Kreativt med mat
073-845 68 77359 01 69
patricia.fjellgren@gmail.com

 

Cora Karlsson
Projekt Inkubatorn på Vallje
070-359 01 69
cora@avki.se